Zážitková aromaterapeutická masáž

 

Mám velkou radost, že Vám konečně můžu nabídnout mou milovanou aromaterapii v té nejpříjemnější podobě, a to jako Zážitkovou aromaterapeutickou masáž. Milujete krásné vůně, rádi relaxujete a necháváte se opečovat? Potřebujete ulevit od stresu, nebo naopak povzbudit před náročnějším obdobím? Tak to tu mám něco přesně pro Vás. 🙂

 

…zážitková…

Na chviličku se stanete alchymistou a ponoříte se mnou do světa vůní. Nejdřív si spolu sedneme a namícháme vůni přesně pro Vás a Vaši momentální potřebu, ať už je fyzická (třeba unavené svaly nebo bolestivá menstruace) nebo psychická (na což se u aromaterapie zaměřuji více, můžu Vám pomoct například se stresem nebo nespavostí). Se stvořenou vůní budeme pracovat v průběhu masáže a potom si ji odnesete i domů, a to buď v podobě tělového oleje, nebo olejového parfému.

 

…aromaterapeutická…

Na výběr u mě máte z více než padesáti různých vůní, od akácie přes borovici nebo pomeranč až k zázvoru. A kromě běžnějších esencí jako levandule nebo citron u mě můžete “oňufat” vzácnější růži, magnólii nebo moji nejoblíbenější lípu. Jako základ pro míchání aromaterapeutické směsi používám kvalitní směs bio rostlinných olejů lisovaných za studena (makadamiový, meruňkový, sezamový, slunečnicový, mandlový).

 

…masáž…

Samotná masáž je velmi příjemná, pomalá, antistresová a vysoce relaxační. Je zaměřená na co největší vstřebání oleje, aby namíchaná směs měla co nejlepší účinek.  Masírujeme celé tělo včetně obličeje (je tedy potřeba přijít na masáž bez make-upu, případně se před masáží odlíčit), na který používám luxusní arganový olej s přídavkem opuncie a růže (pánům případně můžu nabídnout švestkový olej, který voní nádherně jako marcipán).

 

Navnadila jsem vás? 🙂 Objednejte se >>ZDE<<

 

Moc se těším, až spolu namícháme Vaši vůni!