Dveře salonu Masáže Terra se otevřely před dvěma týdny. Abyste měli představu, kdo vás  vlastně masíruje, odpověděla jsem na pár nejčastějších otázek, které mi pokládají klienti.

Kdo jsem?

Jmenuji se Tereza Bozděchová a jsem z Vyškova. Původně jsem vystudovala Podnikové hospodářství na Masarykově univerzitě v Brně, od roku 2009 jsem potom pracovala na různých pozicích v oblasti péče o zákazníky a poslední tři roky (do roku 2018) jsem vedla tým administrativních pracovníků ve velké korporaci. Načerpala jsem mnoho zkušeností, mimo jiné v jednání s lidmi i různými institucemi, což mi dalo cenné znalosti pro budoucí podnikání, ale nebylo to pro mě úplně to pravé.

Jak jsem se dostala k masážím?

Pokud jste četli předchozí odstavec, asi si říkáte, jak jsem se z korporace dostala k otevření mého masérského studia. 🙂

Už odjakživa mě fascinovalo, jak je vše v lidském těle propojené, jak je příčina bolesti často na úplně jiném místě než její zdroj a jak se správným dotykem dá člověku velmi pomoci. Nejdříve jsem si začala zjišťovat informace tak porůznu a hlavně kvůli tomu, abych pomohla sama sobě. Studium anatomie a účinků masáží mě ale pohltilo a věděla jsem, že to je to, čemu se chci nadále věnovat. Podnikání byl zároveň můj celoživotní sen, a tak bylo jasné, jaké další kroky musím udělat.

Udělala jsem si proto v roce 2017 oficiální rekvalifikační kurz, složila státní kvalifikační zkoušku a od té doby se v masážích a anatomii nadále vzdělávám. Vědomosti jsem si doplnila na kurzech Trigger Points, Klasické skandinávské masáže a Lymfatické masáže a těším se na další kurzy, kterých se v budoucnu chci zúčastnit.

Jaké masáže nabízím?

V současné době mám v nabídce dva druhy masáží – regenerační a lymfatické.

V rámci regeneračních masáží se zaměřuji zejména na odstraňování příčin bolesti. Regenerační masáže jsou ale vhodné nejen při bolestech, ale můžete za mnou přijít, pokud si potřebujete odpočinout a zrelaxovat. Nejeden zákazník říká, že se po masáži cítí jako po osvěžujícím spánku. 🙂

Pokud trpíte otoky, potřebujete pomoci při celulitidě nebo chcete nastartovat svou imunitu, lymfatické masáže jsou to pravé pro vás. Povzbuzují činnosti lymfatického systému, snižují otok způsobený (nejen) sedavým stylem života a pomáhají odstraňovat znaky celulitidy. Navíc je lymfatická masáž velmi jemná a příjemná a tedy vhodná pro toho, komu úplně nesedí klasická masáž.

Kde mě najdete?

Moje studio se nachází přímo v centru Vyškova v budově hygieny na Masarykově náměstí č. 16. Dostanete se ke mně zadním vchodem vedoucím z parkoviště. Zazvoňte na zvonek a já už si Vás vyzvednu. 🙂

Jak to u mě vypadá?

Moje masérna je menší, ale čistá a útulná. Samozřejmostí je koutek pro odložení svršků oddělený závěsem, který vám poskytne potřebné soukromí. Mé masérské lehátko je vybaveno vyhřívací podložkou, takže i v té největší zimě Vám bude příjemné teplo.

Masáže Terra

Jakou mám otevírací dobu?

Masíruji ve všední dny podle Vašich objednávek  mezi 8:00 – 20:00.

Jak se u mě dá platit?

Zatím beru pouze hotovost, do budoucna přemýšlím o zavedení platebního terminálu.

Napadají Vás další otázky, na které byste chtěli znát odpověď? Dejte mi vědět v komentářích. 🙂

 

Chcete ode mě dostávat články, akce a slevy přímo na email? Zaregistrujte se do mého newsletteru:

 

Na Váš email budu zasílat pouze nové články na blogu, akce a slevy a novinky ze salonu Masáže Terra. Pokud už nebudete chtít dostávat mé email, není problém se odhlásit pomocí odkazu v emailu. 


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *