Kdo jsem?

Jmenuji se Tereza Bozděchová a jsem z Vyškova. Původně jsem vystudovala Podnikové hospodářství na Masarykově univerzitě v Brně, od roku 2009 jsem potom pracovala na různých pozicích v oblasti péče o zákazníky. Do roku 2018 jsem vedla tým administrativních pracovníků ve velké korporaci. Načerpala jsem mnoho zkušeností, mimo jiné v jednání s lidmi i různými institucemi, což mi dalo cenné znalosti pro budoucí podnikání, ale nebylo to pro mě úplně to pravé.

 

Tereza Bozděchová Masáže Terra

 

Jak jsem se dostala k masážím?

Pokud jste četli předchozí odstavec, asi si říkáte, jak jsem se z korporace dostala k otevření mého masérského studia. 🙂

Už odjakživa mě fascinovalo, jak je vše v lidském těle propojené, jak je příčina bolesti často na úplně jiném místě než její zdroj a jak se správným dotykem dá člověku velmi pomoci. Nejdříve jsem si začala zjišťovat informace tak porůznu a hlavně kvůli tomu, abych pomohla sama sobě. Studium anatomie a účinků masáží mě ale pohltilo a věděla jsem, že to je to, čemu se chci nadále věnovat. Podnikání byl zároveň můj celoživotní sen, a tak bylo jasné, jaké další kroky musím udělat.

Udělala jsem si proto v roce 2017 oficiální rekvalifikační kurz, složila státní profesní kvalifikační zkoušku a od té doby se v masážích a anatomii nadále vzdělávám – prošla jsem kurzy Trigger Points, Klasické skandinávské masáže, Lymfatické masáže, Reflexní terapie, Dornovy metody, Thajské masáže nohou a těším se na další kurzy, kterých se v budoucnu chci zúčastnit.

Jaké masáže nabízím?

V současné době mám v nabídce dva druhy masáží – regenerační a lymfatické.

V rámci regeneračních masáží se zaměřuji zejména na odstraňování příčin bolesti. Regenerační masáže jsou ale vhodné nejen při bolestech, ale můžete za mnou přijít, pokud si potřebujete odpočinout a zrelaxovat. Nejeden zákazník říká, že se po masáži cítí jako po osvěžujícím spánku. 🙂

Pokud trpíte otoky, pocitem těžkých nohou (hlavně v létě ve vedrech), potřebujete pomoci při celulitidě nebo chcete nastartovat svou imunitu, lymfatické masáže jsou to pravé pro vás. Povzbuzují činnosti lymfatického systému, snižují otok způsobený (nejen) sedavým stylem života a pomáhají odstraňovat znaky celulitidy. Navíc je lymfatická masáž velmi jemná a příjemná a tedy vhodná pro toho, komu úplně nesedí klasická masáž.

Od podzimu 2021 chystám novinky – Thajskou masáž nohou a Indickou masáž hlavy.

 

Kde mě najdete?

Moje studio se nachází přímo v centru Vyškova v budově CENTRAL na ulici Nádražní 238/7.

Jak to u mě vypadá?

Začínala jsem v malé masérničce v budově hygieny, na rozjezd to bylo fajn, ale v roce 2020 jsem se přestěhovala do pohodlnějšího prostoru, kde můžu zákazníkům nabídnout klidné a příjemné prostředí, aby mohli s klidným svědomím nechat starosti za dveřmi masérny a načerpat novou energii. 🙂

Komfort zákazníků je u mě na prvním místě, proto zákazníkům nabízím v chladnějších dnech vyhřívané lehátko, v těch teplejších je u mě zase příjemný chládek. Podhlavník lehátka je vybavený gelovou podložkou, aby se na něm dobře leželo a zároveň nebyl otlačený obličej. A oleje používám zásadně nejkvalitnější rostlinné, lisované za studena a v bio kvalitě.

 

 

Masáže Terra Vyškov

Takto to vypadá u mě v salonu.

Jakou mám otevírací dobu?

Masíruji podle Vašich objednávek, na masáž se můžete objednat pondělí až čtvrtek mezi 8:00 – 19:00.

Jak se u mě dá platit?

Zatím beru pouze hotovost.

 

Napadají Vás další otázky, na které byste chtěli znát odpověď? Dejte mi vědět v komentářích. 🙂